Penzion Ve mlýně, Plumlov

Na Hrázi 117, 79803
od 325 Kč
apartmán/noc (zobrazit další ceny)

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 150m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Penzion stojí v rekreační oblasti Plumlovské přehrady na okraji Plumlova, pod Plumlovským zámkem na hrázi Podhradského rybníka. Je to barokní budova bývalého panského mlýna.

Další informace

Penzion nabízí ubytování ve dvou a čtyřlůžkových apartmánech, s možností až dvou přistýlek. Apartmány mají samostatnou koupelnu s vanou, nebo sprchou a WC, dále kuchyňku ( lednice, vařič, nádobí, varná konvice,....), obývací pokoj WiFi připojení na internet. Větší apartmány mají v obývacím pokoji mimo jiné sedací soupravu s konferenčním stolkem a jídelní stůl se židlemi. Ložnice apartmánů jsou dvoulůžkové. Výhled z oken je na blízký les, rybník a Plumlovský zámek. Romantiku prostředí dále umocňuje zachování původních stavebních prvků a použití přírodních materiálů. Ve vstupní hale, bývalé mlýnici, je kulečník, pinpongový stůl a šipky. Parkování je možné na parkovišti před budovou, případně ve dvoře. Hostům slouží malé venkovní posezení s ohništěm, terasa Hosté si dále mohou vypůjčit jízdní kola, různé společenské hry a přenosný gril.

Cyklistům nabízíme uschování kol v uzamykatelné kolárce.

Hostům také slouží prostorná terasa, s posezením. Hosté si také mohou vypůjčit přenosný gryl, nebo využít na opékání ohniště.

Ceny

Apartmán
980 Kč
Cena za osobu
325 Kč
Cena za sál
3.000 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
1.300 Kč
Dvoulůžkový pokoj
980 Kč
Jednolůžkový pokoj
590 Kč
Přistýlka
250 Kč
Snídaně
90 Kč

Ceny nezahrnují poplatek městu a liší se podle velikosti apartmánu a délky pobytu - viz www.pensionvemlynce.com

Služby

Parkoviště
Parkoviště uzavřené
Připojení k internetu
Restaurace
Terasa
Úschovna kol, lyží
Zahrada
Masáže
Nekuřácké pokoje
Rodinné pokoje
Konferenční možnosti
Společenské prostory
Venkovní ohniště / gril
Vířivka

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
19
Počet apartmánů
5

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Lednička
Satelit, kabelová TV
TV
Vlastní koupelna
WC
Mikrovlnná trouba
Balkón

Restaurace

Stravování je možné zajisti v blízké restauraci. Hosté si však mohou vařit sami, protože součástí každého apartmánu je i kuchyňka s nádobím.

Po dohodě je možné hostům připravit snídaně přímo v pensionu. Obědy i večeře je možné zajistit v blízké restauraci, nebo zajistit dovoz stravy a podávat ji v jídelně penzionu.

Kongresové možnosti

Firemní akce

V pensionu je také víceúčelový sál o podlahové ploše cca 90 m2, který přímo navazuje na prostornou terasu. Sál je možné využít především pro konání akcí typu - soustředění, odborných seminářů, školení a pod.

Pravidelně se zde konají umělecky - výtvarně zaměřené kursy - např. kurzy krajinomalby, ....... Povněž je sál využíván pro konání sportovních a pohybových činností - yóga, pole dance, závěsná yóga,...

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty
Bazén vnitřní
Bowling, kuželky
Cyklostezky
Fitness, posilovna
Jachting, windsurfing
Jezdectví, koně
Koupání řeka, jezero
Kulečník, billiard
Létání
Minigolf
Půjčovna kol
Rybolov
Solárium
Sportovní hala
Squash
Střelnice
Tenisový kurt
Vodáctví, lodě
Volejbalový kurt

Okolí

Penzion stojí přímo u Podhradského rybníka. Z oken je výhled na Plumlovský zámek blízký les a rybník. V okolí jsou značené turistické stezky a cyklistické trasy. Ve vzdálenosti cca 1000 m se nachází Plumlovská přehrada. Okolí je vhodné k procházkám a pěším túrám i pro starší osoby. Plumlov je dobrou výchozí stanicí pro návštěvy památek a přírodních zajímavostí celé Středmí Moravy ( Olomouc, Kroměříž, Helfštýn, Čechy pod Kosířem, Náměšť na Hané,... Boskovice - zámek, hrad, zámky Rájec Jestřebí, Lysice,...Blansko -Moravský Kras, Sloupsko-šošůvské jeskyně, Mladečské jeskyně,....... Hrad Bouzov,....).

Mapa

Centrum 150m
Autobus 150m
Vlak 8km
Velká mapa