Penzion U Sedláka, Kladky

Kladky 184, 79854
od 450 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Provozujeme rodinný penzion. Nabízíme ubytování ve dvou a čtyřlůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, LCD televizí a Wi-Fi. K dispozici je kulečník, stolní tenis, společenské hry a dětský koutek. V letní sezóně možnost využití venkovního bazénu (10x5m).

Další informace

Náš penzion „U Sedláka“ je rodinného typu a jsme tady připraveni k naplnění Vašich představ o klidu a pohodě, dobrém jídle a pití, aktivním i pasivním užívání volných dnů i nocí. Penzion „U Sedláka“ se nachází v idylickém prostředí přírodního parku KLADECKO, osadě Ošíkov patřící k obci Kladky (www.obeckladky.cz) . Poloha na samotě Vám zajistí nerušenou relaxaci, probouzet Vás bude zpěv ptáků a vůně lesů a luk. Celoročně je náš penzion „U Sedláka“ skvělým výchozím bodem pro turisty i cyklisty toužící poznat Zábrežskou vrchovinu, Drahanskou vrchovinu a Hanou. Na své si samozřejmě přijdou i houbaři a myslivci. V zimě se lze vyžít na upravených běžeckých trasách či v lyžařském areálu Kladky (www.lyzovanikladky.cz) vzdáleném 200 m od penzionu, kde jsou k dispozici 2 vleky (délka 710 m a 455 m), umělé zasněžování, večerní lyžování, půjčovna lyžařského vybavení i lyžařská škola. Celé vnitřní prostory penzionu „U Sedláka“ jsou nekuřácké, s možností parkování automobilu na dvoře penzionu, parkování motocyklu a kol je možné v uzavřené garáži. U nás jsou vítaní i Vaši domácí zvířecí mazlíčci.

Ceny

Cena za osobu
450 Kč
Snídaně
80 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Vstup domácích zvířat
Připojení k internetu
Dětský koutek
Zahrada
Úschovna kol, lyží
Parkoviště
Restaurace
Bazén
Nekuřácké pokoje
Konferenční možnosti

Kapacita ubytování a služeb

Čtyřlůžkové pokoje
2
Dvoulůžkové pokoje
2
Počet apartmánů
2

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC
TV

Restaurace

V naší restauraci zařízené v klasickém venkovském stylu 

o kapacitě 40 míst Vám připravíme tradiční českou a moravskou kuchyni, pokrmy ze zvěřiny i ryb,
speciality na grilu, i zážitkovou gastronomii. 

Čisté prostředí interiéru restaurace nabízí hostům snídaně, obědy, večeře formou polopenze nebo plné penze, ale také minutková jídla. Budeme pro Vás připravovat tématické víkendové menu.

V létě si můžete posedět na venkovní zahrádce u sklenky vína nebo si dát osvěžující zmrzlinový pohár nebo míchaný drink.

Firemní akce

Pro úspěšný průběh Vašeho obchodního jednání, teambuildingu nebo konferencí jsme připraveni udělat maximum.

K dispozici máme samostatný salónek s technikou pro 16 osob, nebo sál s kapacitou až 150 osob

Sportovní možnosti v okolí

Lyže, snowboard
Půjčovna lyží
Lyžařská škola
Bazén venkovní

Mapa

Velká mapa